سطح زدایی و رنگ آمیزی (خدمات مربوط به سطوح)

FFAI یکی ازشرکت های مناسب ارائه دهنده خدمات مورد نیاز سطوح صنعتی شامل سازه های فلزی مخازن بدنه تانکرهای نفتی و کشتی های تجاری می باشد. FFAI کلیه این خدمات را با کارایی بالا مطابق با نیاز و الزامات مورد نیاز کارفرمایان انجام داده به نحوی که این خدمات یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده در این شرکت می باشد. استفاده از پرسنل کاملا آموزش دیده و با تجربه از اولویت های این شرکت می باشد همچنین امکان برون سپاری خدمات بازرسی و تایید پوشش های صورت گرفته از خدمات FFAI می باشد. به عنوان یک شرکت کار با طناب ارائه خدمات در محیط های بسیار سخت و پیچیده و محیط هایی که امکان کار با روش ها سنتی امکان پذیر نمی باشد وجود دارد. امکان تکمیل پروژه های صنایع هم به شکل فراساحلی و هم خشکی با توجه به تجربه و تخصص این شرکت وجود دارد.

پر کاربردترین مصرف هیدروبلاست و دیگر روش های ساینده برای لایه برداری بدون غبار با آب برای تمیز کردن سطوح مختلف میباشد، با این روش به واسطه پرتاب پر فشار دانه های ساینده، یک لایه چند میکرونی از آن سطح برداشته میشود. لازم به ذکر است اندازه و جنس دانه های ساینده رابطه مستقیم با جنس و بافت سطح مورد نظر دارند، بنابراین در انتخاب نوع دانه های ساینده  مــیبایــست دقت داشت تا بهترین نتیجه حاصل گردد . شرکت های دسترسی با طناب با نیروی آموزش دیده و تجهیرات به روز آمادگی مشاوره واجرای واتر سند بلاست را بر روی انواع سازه و سطوح دارا میباشد.

یکی از خدماتی که در صنعت با روش دسترسی با طناب تغییر چشمگیری داشت نقاشی و کـنـیـتکس و بطور کلی زیر مـجموعه رنگ آمیزی بود و این تغییر به علت باز بودن آسان بودن دسـتـرسی درمـحلهای گـونـاگـون میباشد که کارهای موردی را بسیار سرعت بخشیده است. تیمهای دسترسی باطناب ایراتا آمـادگـی هـرگونه رنـگ آمـیـزی و نـقـاشی در انواع سطوح با استانداردهای مختلف را دارا میباشند.